Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Color LaserJet CP3525 - chyba 59.F0

Ahoj. Poprosil bych o radu.
Mám tiskárnu HP Color LaserJet CP3525 a neustále se mi na displeji zobrazuje chybové hlášení 59.F0
Když tiskárnu třeba na 1 - 2 dny vypnu a poté znovu zapnu, načte se a vytiskne mi třeba jednu stránku. Poté se znovu hodí do této chyby a nejde s ní nic opět dělat. Nemá s tímto prosím někdo zkušenost, co by to mohlo být za chybu a jak ji popřípadě odstranit ?
Předem děkuji za odpověď a radu...

Je to vadny diel relatka resp,mechaniky okolo pohonu pece a odklapania tonerov.
Samotne rozoberanie a montaz je tak na 3-4 hodiny, diel je zakopany hlboko v tlaciarni. A ani jeho vymena ti nic negarantuje, dostupne su len repasovane diely a o mesiac ci rok sa to moze zopakovat.