Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade grafickej karty

Zdravim vás

Mám starši PC ASUS Expert PC D540SA
Vedel by mi niekto poradit ci by sa tu dala vymenit integrovana graficka karta?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Diky hoši za odpoveď. Herný stroj viem ze z toho nespravím a ani nepotrebujem. Stačilo by mi maličko pridat vykon na občasné hranie. Ale graficka karta je asi uz slabučká tak som chcel maličko vylepšiť. Dedikovana karta by to trosku zlepšila? Oplatilo by sa to?

Niesom nejaky náročný hráč, času na hry nie je tolko aby som kupoval PC zostavu za X stoviek eur.

Klasicke hry ako CSGO aby utiahlo aspoň nad 100 fps kludne na 800x600 všetko low (teraz mam 40-60 čo je nehratelné) COH3 ,PUBG vsetko low detaily.