Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zrušit opakované spouštění instalace

Zdravím.
Po instalaci Windows 11 a instalaci ovladačů Realtek Audio Driver se instalátor spouští po restartu počítače stále dokola.

Když v regedit hledám InstallScript Setup Launcher Unicode, tak to nic nenajde, InstallShield (R) 64-bit Setup Engine stejně tak.
Ve spouštěných aplikacích zakážu všechno a přesto se to opět spustí.

Kde najdu odkaz na tento program abych to spouštění po restartu jednou provždy zrušil?

Děkuji.

Řešení:

Hledej v
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

a také C:\Users\*USER*\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

Hledej v
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

a také C:\Users\*USER*\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

Díky. pomohlo to.

Darebák byl v HKEY_LOCAL_MACHINE pod jiným názvem jako klíč RtkAudUService ReGSZ "C:\Windows\System32\RtkAudUService64.exe" -background, proto jsem to přes hledání nemohl najít.

Po jeho smazání a restartu se už instalace nespustila a snad už bude pokoj.

Jen pro informaci, HKEY_USERS u mne končí CurrentVersion a Run už tam není. Možná to je další z inovací ve W11.

Ještě jednou, děkuji.