Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde otevřít příloha ZIP

Mám Windows 10. Banka mi poslala výpis z účtu - příloha ZIP. Stáhnout jde, otevřít nejde. Hlásí mi - chyba funkce Komprimované složky. Systém Windows nemůže dokončit extrakci složky (metoda ZIP). Cílový soubor nelze vytvořit.
Co s tím, prosím?

Řešení:

A vyzkiuset jiny program pro praci s archivy, treba 7Zip (zdarma)?
Stahnout si vypis z bankovnictvi taky nefunguje?
Treba to zkousis rozbalit nekde, kde nejsou prava pro zapis.
Nebo je soubor poskozeny.
Nebo pouzivas webovy seznam a blbne jim to. Zkus prilohu (zip) nejprve ulozit a az pak otevirat.

A vyzkiuset jiny program pro praci s archivy, treba 7Zip (zdarma)?
Stahnout si vypis z bankovnictvi taky nefunguje?
Treba to zkousis rozbalit nekde, kde nejsou prava pro zapis.
Nebo je soubor poskozeny.
Nebo pouzivas webovy seznam a blbne jim to. Zkus prilohu (zip) nejprve ulozit a az pak otevirat.