Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programování, ikonky nezobrazují

Mám web na platformě phpfusion CMS. Bohužel podpora tam nepracuje, nereaguje na dotazy.
Nevím, proč se mně nezobrazujiu na webu ikonky. Viz obrázek:
[img]https://www.samvich.cz/software_ikonky.png[/img]
Nemohu najít soubor, kde by ikonky formátu "png" mohly být uloženy. Z čeho jsou tahány, že se nezobrazí.
Nastevní chmodu je většinou u obrázků na 0755.

Děkuji, kdo pomůže.

Tak přece jen úspěch. A banální.
Na webu/hostingu jsem znovu překopíroval, byl tak překlep a velká mezera mezi znaky. Takže největší error!:

if (defined('FONTAWESOME') && FONTAWESOME == TRUE) {
    echo "<link rel='stylesheet' href='".INCLUDES."fonts/font-awesome-5/css/all.min.css'>\n";
    echo "<link rel='stylesheet' href='".INCLUDES."fonts/font-awesome-5/css/v4-shims.min.css'>\n";
}

A změnil jsem všechny chmody u obrázků na cestě /infusions/image a ejhle čtverečky zmizely a mám tam již jen ikonky. Takže pohoda.

...Ale ještě nefunguji ikonky u lišty pro Sociální sítě. Takže ještě dokončuji tento problém....