Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku v notebooku?

Vubec nemam prehled jake grafiky se ted davaji do notebooku..?

potrebuji aby to nebyla nejaka sunta,, predpokladam ze Intel
neco jsem zaslech o nvidia ze maji nejake problemy ,, takze asi taky ne
o ATI jenom chvalu.. takze pokud si vyberu ntb s ati 3470 bude to doubra koupe.. ??

Dekuji

Ono už novější integrovaná Intel GMA X4500MHD je na běžnou práci (office) a v základu nenáročnou zábavu (přehrání "běžného" filmu na DVD, starší jednodušší hra) relativně použitelná/schopná.

Pokud máte větší nároky a chcete "samostatnou" výkonnější grafiku, tak ona ATI Mobility Radeon HD3470 je + - dostatečná a nabídne i vlastní paměť (pouze 64 bit. paměťová sběrnice). Ovšem výkon není také nějak extra vysoký, jsou v tomto směru samozřejmě i lepší nebo řekněme vhodnější na tu či onu činnost (grafické programy a podobné náročnější aplikace).

Notebookové grafiky nVidie řady 8xxx mají/můžou mít jisté problémy, to je fakt.

Michal2 není daleko od pravdy - důležité je k čemu chcete notebook běžně používat, protože jen tak máte šanci na přesnější/konkrétnější odpověď. Použití výkonnější grafiky v notebooku může mít i své horší stránky (celkově vyšší teploty, možné horší chlazení/přehřívání, hlučnost).