Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AI generator obrázkov mi generuje Hollywodske Hviezdy

Takže mám problém z generátorom AI, používam množstvo Free AI, na generovanie obrázkov, vygeneroval som už tisíce obrázkov, väčšinou sú pokazené či znetvorené, nájdu sa ale medzi nimi i krásne obrázky. Chcel by som vytvoriť komiks, a vydať ho komerčne. Narazil som ale na problém, ked som si druhý raz obzrel generované obrázky, zistil som že sa podobajú na filmové hviezdy, väčšinou Hollywodske hviezdy a to je problém. Ako do promptu zadať aby mi to negenerovalo existujúcu herečku či herca? Väčšinou mi rôzne AI generujú to isté, Margot Robbie, Selenu Gomez, Kim Kardaschian, Martinu Stellu či ak generujem muža, vygeneruje tvár Dwayne Johnsona.

Generované promty sú:

"An Egyptian pharaoh with huge muscles and a sword in his right hand"

,

a blonde woman in red dress next to a blue Ferrari 488 Spider

,

a blonde woman in blue dress next to a red Ferrari 488 Spider

,

A blonde in a Greek museum looks at a marble statue of Herakles

Čo môže byť problém že mi to vždy vygeneruje obrázok nejakej Hollwodskej herčky či herca?

Třeba nejsou naučené záměrně na známých osobnostech, ale i při mechanickém učení se fotky známých osobností vyskytují víckrát než běžné lidé a pokud dá AI na počet, tak dá osobnosti vyšší váhu - víc se líbí (víc sdílení) => generovaný obraz bude lépe přijatý.