Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení starého AV DVD s telefonem

Dobrý den,
koupil jsem automobil RV 2014, které má pro děti vestavěný DVD přehrávač.
Vstupy jsou ale omezené a zastaralé - buď vložit DVD, nebo použít AUX (to znamená nejspíše bez videa), případně FM.
U zadních sedaček je do DVD také klasický starý AV vstup (3 konektory - bílá, červená žlutá).
Zajímá mě, zda existuje způsob či konektor, kterým by šlo pustit do takové obrazovky například pohádku z Youtube z telefonu.

Děkuji za případné rady
Richard

to je analog, cize potrebujes prislusny konvertor. ale je to tak stare, a moznosti, preco to nemusi fungovat je milion, ze je to skoda riesit. tieto autosystemy byvaju aj softwarovo riadne orezane. Daj detom na toto nejaky stary mobil a nech pozeraju veci na nom.