Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování os na pc sestavě

Teď mám notebook a normálně přeinstalovávám windows vista jednou za půl roku pak si zavolám ohledně licencí a je to ,ale ted mám normál pc sestavu s xp a k tomu originál dvd s os ,můžu pc normálně zformátovat a nainstalovat jen os xp z toho dvdčka a vše půjde normálně ? nebo musím pak nainstalovat dodatečně např. ovladače na graf.kartu na zvukovku atd..?díky

Tohle je jen čistá instalace Windows.
Pak musíš nainstalovat:
1. ovladače chipsetu desky (CD k desce)
2. ovladače graické karty (CD ke grafické kartě - pokud je integrovaná, pak 1.)
3. ovladače zvuku (CD ke zvukové kartě - pokud je integrovaná, pak 1.)
4. další ovladače - síť, modem, ...

Ach jo, dům se taky staví od základů, takže:
1. instalace systému
2. instalace ovladačů základní desky (tam bývá čipset, itegrovaná zvukovka-pokud je, integrovaná síťovka-pokud je, integrovaná grafika-pokud je)
3. instalace komponent, které nejsou integrované na desce (grafika, síťovka, zvukovka), pokud jsou takové namontované
A nebo druhá varianta - navštívit odborný servis a podpořit průmysl služeb, a tím i rozhýbat povadlou ekonomiku...;-)
K.