Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadávající mikrofon Cloud II

Dobrý den. Mám potíž se sluchátky Hyperx cloud 2. Nejspíše po výměně ram paměti se občas jakoby zasekne mikrofon. Při hraní používáme team speak 3. Po tom, co se zasekne mikrofon, pomůže pouze zapnout a vypnout 7.1 tlačítko u sluchátek. Někdy funguje minutu, někdy 2 hodiny. Fungoval jsem tak asi 2 týdny a teď před par dny umrel mikrofon uplne. Zkoušel jsem i na druhem pc a mikrofon proste vůbec nic. Takže jsem koupil nové, ty stejne a problém je tu porad, stále mikrofon blbne a doufám ze za týden zase neklekne. Měl jsem paměti hyperx predator a bez problemu. Teď mám adata xpg(kvůli zvětšení paměti) a od té doby je tento problém. Napadá vás něco ? Oboje ram byly přes DOCP. Někdo nějaký nápad kromě výměny pamětí? Děkuji za jakýkoliv nápad

Změna kategorie, původně: Software (host)

Já si myslím, ale Nechapu proč to děla. Nejhorší je, jestli mi to zas neoddela mikrofon uplne. Měl jsem chvíli svoje staré, bez problemu. Měl jsem pujcene od pritelkyne arctis 5 a taky bez problemu. Něco jsem predtim našel v nějaké diskuzy o snížení nebo zvýšení napětí ram, ale už to nemůžu najít.