Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořit z PC HotSpot

Zdravím. Mám trochu specifický požadavek, na který jsem nenašel na netu řešení. Stolní PC s W7 je připojeno k internetu přes LTE USB dongl. Tohle připojení potřebuju sdílet s mobilem nebo tabletem. Nejlépe přes BT dongl. Pokud to nelze udělat přes BT, tak přes WIFI, což by znamenalo koupit nějakou krabičku a připojit přes ethernet. Síťová karta v PC je nevyužitá.

Taky máš problém s internetem? To jsme na tom stejně. Já to prozatím vyřešil tak, že jsem připojil mobil k PC a na mobilu nastavil sdílení (tethering). To ale asi máme naopak než potřebuješ. Jestli to správně chápu, tak na mobilu Ti internet funguje, ale nefunguje v PC. Mrkni se do nastavení toho "USB donglu", mělo by tam být položka sdílet připojení. Já kdysi koupil dva abych nemusel přepojovat kabely a funguje to bez problémů. Už jsem je nepoužil hodně dlouho, ale občas se to hodit může.