Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém barev u grafické karty

Zdravím, mám otázku ohledně grafické karty Radeon RX6600 XT, kterou jsem zakoupil. Ve hrách při nižším rozlišení (například 1440x1080 popř. nižší) se mi stává, že vidím vedle některých barev "outline" další barvy. Například tyrkysová má kolem sebe červenou "auru", žlutá zase tmavě modrou "auru". V čem je problém? U staré grafické karty GTX 960 jsem problém neměl. Jde o nějaké nastavení, které bych měl změnit? Mimochodem ovladače jsou aktualizované a přeinstalovat je jsem taky zkoušel. Děkuji za odpověď.

Ty používáš tak nízké rozlišení nebo i nižší? Kde je problém Ti asi nikdo jen tak neřekne. Problém může být v monitoru, kabelu nebo v samotné grafice či ovladačích. Jako první bych zkusil ovladače komleptně odinstalovat a nainstalovat starší verzi, potom jiný kabel a pokud to nezabere, tak to připojit k jinému monitoru nebo TV.