Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz skrz dropování fps

Zdravím mám menší problém když hraju cs:go nebo i lolko tak mi dropujou fpska a občas mám mikrolagy nevím čím to může být když hraju csko tak mi to běží chvilkama na 140 a pak to někdy dropne na 70 a drží se to u 70 a občas to i klesne níž myslíte že to může být slabým procesorem?

Grafika GTX 1650
Procesor amd ryzen 5 2400g with radeon vega graphics 3.60 ghz

GTX 1650

grafiku máš totální herní lowend, nic horšího asi neexistuje.
ale tvou primitivní střílečku prý přehraje u ten nejhorší hw - nevím, já to nehraju.
pravděpodobně se dá vygooglit benchmark pro tvou grafiku 1650: hned bys věděl, jestli funguje správně.

kromě mizerného hw bývá druhým zásadním problémem: kdo a hlavně jak to instaloval.
no a tady je to jednoduché: domácí samoadmini serou na instalaci ovladačů, z celého pc chápou jen grafickou kartu, to je právě špatně.