Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi pro kavárnu

Chtěl bych se poradit ohledně nákupu zařízení pro wifi v kavárně. Zatím jsem něco podobného nedělal. Co byste doporučili jako vhodné zařízení? Já bych to viděl na Ubiquti (např. Ubiquiti UniFi AP 6 Pro) nebo TP-link Omada (např. TP-Link EAP660 HD, Omada SDN).U TP-linku píšou, že to umí i nějaký portál pro přihlašování hostů. Nevím, zda to má i Ubiquti a zda je to nutné? Předpokládám, že vystačím jen s jedním AP a kontroler bych asi zatím volil jako software. Díky za rady.

Vyber asi ok, kedysi som taketo riesil cez Zyxel, kde sa tlacili na tlaciarni vygenerovane hesla pre hosti a pod, ale doba pokrocila a myslim, ze Zyxel uz nie je to co byval.
Omada je vraj kopia UBNT systemu co mi hovoril kamos. Inak skusal som unho na dialku rozbehat na virtualnom servri UBNT a Omada kontroler a pri tej Omade som zlyhal...aj ked postup je dost podobny ako pri UBNT.
UBNT samozrejme vie aj ten portal, ale ci je to nutne musis vediet ty. Mozes si spravit normalnu siet pre hosti.
Osobne by som urcite volil radsej UBNT.