Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťový disk přes WL-500g ?

Ahoj,
Vlastním doma router ASUS WL-500g Premium. Je vybaven USB porty a v materiálech na webu se píše, že je možné ty porty využít i pro připojení pevného disku. V manuálu http://www.i4shop.net/cz/iObchod/Download/Asus/WL-5 00/ASUS_WL-500_manual_cz.pdf jsem nicméně získal pocit, že na takový disk se dostanu jen a pouze přes FTP. Ovšem taky jsem získal pocit, že to není ten správný manuál.

Je nějaká možnost, jak router nastavit tak, aby se disk choval jako normální disková jednotka přístupná přes Průzkumníka z Windows (samozřejmě pouze v rámci lokální sítě)?

Děkuji.

Díky za odkaz (i Touchwoodovi za návod, asi se musím napřed naučit Linux, abych tomu všemu porozuměl:-)).

Nicméně na tom odkazu píšou:

I recently bought me an Asus WL-500g and a LaCie 200Gb mobile harddrive (USB2.0). I intented to use them as router (DUH) and as samba-storage on my home network. Speed wasn't really an issue, so that the Asus uses USB1.0 instead of 2.0 i can live with. Maybe, in a year or so, I'll replace it with an Asus version which has USB 2.0.

Což tím pádem vyřešilo moje dilema... denně se mi nechce čekat na to, až protečou stovky MB přes USB 1.1.