Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem placení PayPalem

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli při placení PayPalem (který už mám založený déle) je potřeba při každém placení povolovat na platební kartě internetové platby (které vždy povolím jen při nákupu kartou a pak hned zakážu). Nevím, jestli to nedělám zbytečně a jestli by platba neproběhla i tak- se zakázanými internetovými platbami na kartě.. Děkuji :-)

Mám dojem, že pokud máš PayPal účet a během roku se do něj alespoň nepřihlásíš, budeš platit pokutu. A jestli budeš chtít zrušit PP účet, budeš potřebovat vyplnit ty 2 kontrolní otázky zadané při registraci, jinak ti nezbude než volat do zahraničí

Já vím, díky. Právě že jsem ho dřív měl a občas použil a pak dlouho nepoužil ani se nepřihlásil a už jsem se do něj nedostal potom.. a řešitelné to nijak nebylo než to volání, tak jsem si udělal nový, na tom starém už jsem měl stejně tu platební kartu starou neplatnou..