Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení symbolů

Dobrý den, nezlobte se ,prosím, že Vás obtěžuji,ale najednou se mi ztratily 3 symboly - čtvereček, kolečko a šipka, které jsou dole na obrazovce. Zpátky je nijak nemohu dostat. Moc Vám děkuji za radu.
Krásný den přeje

Darja Cáblová
Darjacablova@seznam.cz

V pohodě, o nic nejde :-) Stávají se horší věci. Je to už celkem veterán, ale je to dobrý mobil za ještě lepší cenu jak vidím. Asi bych se v tom nepitval a šel nejjednodušší cestou.
Tj. zkopírovat veškeré kontakty na SIM kartu, pokud tam nejsou nebo někam do cloudu a udělat tovární nastavení.