Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem QHD pc hry

Ahoj hledal jsem na Google od kdy začla podpora rozlišení displeje QHD (2560x1440p) pro PC hry. Chtěl bych hrát PC hry jako call od dutý far cry série sprinter Cell série, Wolfenstein série sprinter Cell série Hitman série resident evil serie.

Nemám zatím na to nový hardware.

To snad ví vývojář hry, co na ty platformy umístil.

Ale obecně ano, bývají tam všude poslední verze her, takže pokud nějaká hodně stará hra QHD nepodporovala a časem to do ní vývojáři dodali, tak by to na těch platformách mělo být aktualizované.