Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikony programů v náhledech souborů v Průzkumníkovi

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jestli je možné nějakým způsobem ve Windows Průzkomníkovi u miniatur zapnout funkci zobrazení ikon programu, který otevírá daný soubor?
Podobná věc se mi zobrazuje u miniatur .pdf, viz obrázek, a opravdu by se mi to hodilo i u ostatních souborů - nicméně si myslím, že to je vychytávka samotného Adobe Readeru.
Děkuju za odpovědi!

[97541-snimek-obrazovky-2023-09-10-2223-jpg]

Priradený určite je, ale takto to nefunguje.
Dokonca som presvedčený, že ani miniatúry systém nezobrazuje všade kde by mohol (dokumenty, excel, notepad, a pod..). Miniatúry štandardne fungujú na obrázkoch, ale ani tam nie na všetkých typoch. A tieto miniatúry sú takisto bez ikonky otváracieho programu.