Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnova hesla Windows tablet.

Ahoj. Prcek má starý tablet s Windows. Nějakej Umax. Má už rok nový a tenhle byl asi 2 roky v šuplíku. Teď bych ho chtěl použít na diagnostiku na auto, ale zaboha s manželkou nemůžeme přijít na heslo. Chtěl jsem se dostat do biosu, což šlo po stisknutí + volume a Power Button, ale nemohu se v něm pohybovat. Šlo by to nějak prostě celé vymazat do továrka, aby byl čistý Windows? Má to 2gb ram a CPU nějaká tragédie a už když na to koukal na pohádky to bylo hrozně pomalé. Varianta 1. Jde se do toho nějak dostat a smazat účet bez hesla? Jsme teď v kempu a noční večery jsou dlouhé, proto jsem tam chtěl dát VCDS VAG a mrknout na naše dva koncerny. Mám sebou i kabel, ale nečekal jsem, že si nevzpomeneme na heslo. Kdyby to došlo do stádia, že mi takhle bez možnosti boot disku pomoct nešlo, šlo by třeba doma s PC do toho návrat alespoň Win XP? Aby to trošku zvládalo ten VAG. Díky.

Heslo se dá obnovit i na webu MS
Jinak vymazat to jde, pokud už to není chráněno stejně jako Android - po resetu to bude chtít původní mail a heslo. Jak vymazat? Otevřeš google, zadáš typ svého tabletu (který jsi fikaně zamlčel) a k tomu přidáš hard reset.
Do BIOSu jsi se dostal. V BIOSu se dá pohybovat, ale ne dotykově, ale zase tlačítky na boku tabletu.