Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet s Windows 10 downgrade na XP

Ahoj. Lze u UMAX VISIONBOOK 10WI-S 64G s Win 10 dát downgrade na XP se zachováním funkci USB a přístupu k internetu wifi a dotykového displeje ? Aktuálně tam je Win 10 a rychlost je hrozná. Rád bych to dal alespoň do stavu, kdy tam budu moct spustit diagnostiku VCDS. Mám i boot flash na win 7, ale nejsem si jistý, že se to nějak zásadně změní. Děkuji.

značka umax jsou všechno hnoje, ty krámy nemají smysl ani zadarmo.
nezbude ti než zkoušet různé edice, např.: https://getintopc.com/?s=windows+lite (malware pravděpodobně included)
ten směšný procesor umí jen 2gb ram. nemá to normální disk, ale pomalý emmc.
proto bych zkusil odlehčený win7, ale nutkání vyhodit to bude nejspíš nezvladatelné.

ad https://pc.poradna.net/questions/3203984-obnova-hesla-windows-tablet :
kvůli chybějícím ovladačům bych tam xp necpal. stejně budeš potřebovat nějaký ovladač na dotykové ovládání - budeš rád, když bude fungovat pod w7. to samé s usb a s grafikou.