Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetová stránka sa myšou nedá pretiahnuť na plochu

Zdravím.
Internetová stránka sa nedá myšou pretiahnuť na plochu.Akonáhle prejdem z okna Firefoxu mimo , zobrazí sa miesto šipky krúžok prečiarknutý z prava do ľava.Motoristi poznajú tú značku ako zákaz státia.Už sa mi to raz stalo dávnejšie ,a myslím že to bola len nejaká " prkotina",no neviem na to prísť.Poradíte?W 7/ Firefox v.115.
Vďaka.

Jaká instrukce? Já mám Win 7 a FF 115.2.1esr a přetahování mi funguje. I když to nepoužívám. Na co pokaždé zmenšovat okno FF, abych to měl kam přetáhnout a ještě si svinit plochu zástupci s dlouhými názvy. Prostě to myší přetahuji do vytvořených složek v záložkách a pak to kdykoliv otevřu v panelech.