Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska GIGABYTE GA-970A-DS3P - stačí na dnešní poměry?

Ahoj Potřebuji poradit nejsem žádnej znalec pc chtěl jsem si pořídit pc od kamoše jsem dostal Základní desku GIGABYTE GA-970A-DS3P - AMD 970, socket AM3+
Tedˇ je jestli mi to stačí na dnešní poměry a investovat do desky nebo raději koupit něco jiného budu moc rád za každou radu děkuji .
Změna předmětu, původně: Ostatní (Prasak)

Proto ti ji kámoš dal - bylo mu to líto hodit do nejbližšího elektroodpadu.
Můj synek má ještě počítač s AM3+ a s odřenýma ušima to ještě jde použít. Ale pokud máš jen tu desku, tak nemá cenu do ho cokoliv shánět. Leda by ti kámoš s tou deskou věnoval i procesor a paměti a chladič, ať je to jako celek.

Na kancl nebo nějaké starší hry se to použít dá, ale jestli dostaneš jen desku, je to k ničemu. Musíš mít kromě desky taky zdroj, procesor, RAM, disk, grafickou kartu a ideálně bednu, do které to namontuješ. Procesor a chladič máš? Pokud ne, tak se to nevyplatí. Možná za pár piv, ale ani tak bych to nechtěl...