Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování z (nového flash) archivu TV NOVA

Před cca týdnem Nova spustila nový archív svých pořadů a seriálů ve flashi.
archiv.nova.cz

Jak to stáhnout do PC?
Ne že bych se třepal na vrcholná díla naší TV tvorby, ale zajímá mě to spíše ze studijních důvodů. Hledal jsem na různých fórech, řešení jsem zatím nenašel. Staré návody nefungují - změnila se technologie.

Klasický flash stačí přehrát třeba v MSIE a pak najít v Temporary internet files, ale při přehrávání tohodle nemůžu na PC nic najít, žádný rostoucí soubor.

Máte někdo tip či znáte řešení?

Funguje to cez tento program: Replay Media Catcher 4(RMC4), odskúšané 16.11.2010
Postup: 1.Stiahnuť,
2.nainštalovať RMC4,
3.odkliknúť dole conversion settings
- používal som AppleTV(MP4,Mpeg4,512x384,AAC)
4.spustiť video v prehliadači, začne samé sťahovať,
5.prehliadač môžte zavrieť alebo spustiť ďalšie video na sťahovanie

Best Regards Mikecat