Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klávesové zkratky

Ahoj všem,

rád bych se zeptal na klávesové zkratky ve win 11. Na PrintScr používám program FastStone Capture. Když jsem zmáčknul PrinScr, udělal se mi PrintScr celé obrazovky. Po aktualizaci, kterou mi microsoft dopřál teď po stisknutí PrintScr naskočí nějaký vestavěný Win program. Mohli byste mi poradit, jak tenhle program vypnout. V domění, že je to program výstřižky, jsem je odinstaloval. Ale ani to nepomohlo, takže zřejmě je to ještě něco jiného.

Díky moc

Asi takhle
Já osobně to ve Win11 oceňuju a používám
Zmáčkneš PrintScr a růčo vyřežeš to co chceš a v ten okamžik to máš ve schránce a potom to vložíš kam chceš
Pokud s tím chci nějak něco dělat tak je to v historii schránky a to samí můžu vkládat do nekonečna kam je potřeba

Jinak je to v - nastavení - usnadnění - klávesnice, klasické šoupátko vlevo a vpravo, on/off

edit: při zmáčknutí tlačítka PrtScrn je tam nahoře lišta a je i výběr celé obrazovky a nebo tvaru

edit 2: ve schránce je možnost i připnout něco co vím že budu potřebovat častěji