Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni sestava do 28000Kč

Dobrý den,
prosím poradili by jste mi nějaký herní pc pro syna k vánocům (12let) do 28000kč + monitor
Doposud žádný pc neměl. Už ho potřebuje do školy ale chtěl by zárověn na něm hrát i hry. Proto i ta vyšší investice.
Děkuji za tipy

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

omlouvam se (byl jsem mesic s kamionem sluzebne pryc)
Nemam s tim zadne zkusenosti . Takze zvolit konfiguraci od lorenza a tam zvolit at mi to za 1000kc poskladaji a mam vystarano? Chapu dobre? U neho jsem prave nenasel zadnou krabici do ktere by se to poskladalo proto jsem to nejak prehledl.

https://www.alza.cz/fractal-design-pop-air-rgb-black-tg-clear-tint-d7270647.htm
muze byt tady tahle? A prosim jake vetraky prikoupit? v tom se taky nevyznam :(
Je to pro 10ti leteho syna. Vim ze se mu ty blikajici bedny libi(jeho kamaradi uz maji skoro vsichni pc)
Bohuzel kdyz kliknu na skrine tak se mi smaze cely kosik ktery tam kolega dal proto nejsem schopen pridat cely kosik.
A jeste bych poprosil jaky monitor by jste mi k teto sestave doporucili?
Dekuji

Poraďte monitor! A konec. Vtipný. Co my víme, co chceš. Nejlepší si zajít do Alzy do Showroomu a podívat se případně si nechat předvést.

Pokud jde o to, aby to bylo koukatelné, aby ten obraz byl slušný a nebylo to náročný na pěněženku a šlo se na to hlavně dobře koukat. :-)

Tak nějak takto asi nejlevněji:

https://www.alza.cz/27-iiyama-prolite-xu2792qsu-b1-d6493774.htm

https://www.alza.cz/27-iiyama-prolite-xub2793qs-b1-d7637057.htm

Ten první nemá výškově nastavitelný podstavec, což by mě štvalo, ale někomu to třeba nevadí. Ale jsou tací, kteří si pochvalují i ty nejlevnější monitory, mezi takové ovšem nepatřím.