Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevírání odkazů v MS Outlook 2013

Prosím o radu. Neporadil by mi někdo jak nastavit MS Outlook 2013, aby se se mi zobrazovaly odkazy na internet? Po klknutí na odkaz se objevuje hlášení "zásady vaší organizace nám brání k dokončení této akce". MS Win 11 a prohlížeč MS Edge. Na podpoře Microsoftu mi řekli, že MS Outlook 2013 už technicky nepodporují, že mám zkusit forum. Děkuji.

Změna předmětu, původně: Otevírání odkazů (host)

IE engine v Edge se myslím nechová úplně stejně jako klasický IE, o kterém píšu.
IE je ve Windows 11 stále jako uživatelská aplikace, jen se nespouští přes iexplore.exe, ale třeba přes InternetExplorer.Application, který spustí iexplore.exe bez přesměrování na Edge.
IE ve Windows 11 22621.2283 (aktuální ke dnešku) spuštěný přes InternetExplorer.Application:
[97567-w11ie-png]