Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabezpečení_hláška o zákazu

Potřebuji zkusit trial verzi programu na kreslení a při spuštění instalace vyhodí systém (Win10) tuto hlášku o zákazu aktivního obsahu. Když to povolím, setup pak pokračuje normálně. Zajímá mě, jestli to jde nastavit tak, aby to neobtěžovalo vůbec. UAC jsem stáhnul dolů, je vypnutý. Je to nejspíš nastaveno na jiné úrovni?
Díky za radu
Petr

Jde o to, že ten instalátor používá aktivní stránky včetně skriptování, které v případě instalátoru, který spouštíš pod skoro nejvyššími právy může v počítači udělat vlastně skoro cokoliv - třeba si z internetu stáhnout malware a zašifrovat ti disk, nebo jej jen v tichu nainstalovat, aby čekal na pokyny a zapojil tvůj počítač jako součástku nějakého DDOS útoku, až si jej někdo objedná.
Instalátor nemá důvod takové věci (zobrazování aktivního obsahu) dělat.

děkuji za reakce,
jde o zkušební verzi programu, který dlohodobě používám ve starších verzích. Tak jsem zvědavý, jestli se zlepšilo ovládání a výkon. Ten je hlavně důležitý. nepotřebuji balasty marketingového charakteru. Tuto věc jsem ještě nezažil, když chce setup spouštět různé skripty nebo stahovat cokoliv. To mě odradí od upgradu hned na začátku. Takže to uzavírám a mažu ten setup.