Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 10/11 Problem s Instalaci

Zdravím, Pravě jsem složil novy pc s tim že jsem si na druhým skrze MediaCreationTool vytvořil Instalaci 10/11 Win (zkusil jsem obě možnosti)
Jenže ať dělam co dělam hned na začatku kdy mam vybrat USB flash disk ve vyběru pro instalaci tak mě to haže hlašku že se nepovedlo dohledat spravne soubory pro instalaci nebo něco takoveho.

Netuší někdo kde by mohl bejt problem?

to byla jedna z prvnich možností co jsem zkoušel. ono to tu Flashku vidí ale tvaří se jako že na ni není to co tam ma bejt (zkusil jsem to vytvořit skrze ten Tool několikrat) pravě jsem z nouze obědnal novou Flashku... ale že by to bylo timhle si nemyslím

Základní deska MSI PRO X670-P WIFI
Procesor AMD Ryzen 9 7950X3D
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC Edition, 24GB GDDR6X
Operační paměť Corsair 64GB KIT DDR5 6400MHz CL32 Vengeance Black
SSD disk Samsung 990 PRO 2TB Heatsink
Pevný disk Seagate IronWolf Pro 4TB CMR