Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka cca do 1000kč

Potřeboval bych poradit.
Potřeboval bych sluchátka a nejsem rozhodnut jestli bezdrátová nebo drátová.
-poslech doma u PC nebo večer v posteli
-Většinou YT, filmy, hudba(metal) a hry ,ale nehraji multiplayer a ani moc akční hry
-nepotřebuji mikrofon
-pokud budou bezdrátová tak musí být možnost i připojení kabelem s jackem. A nabíjecí USB-C
-odnímatelný kabel
-pokud možno bytelnější konstrukci(občas usnu při poslechu a můžu je zalehnout(
-přes hlavu a větší náušníky 40-50mm
-....

Máte nějaké doporučení?

Zatím předběžně mám vybraný tyto, obě dvě mají velice hodnocení ve STREO A VIDEO a druhé dokonce i sluchátka roku.
Buxton BHP 9800 Blackpool
Buxton bhp 10 002
Vybíral jsem na Allegro kde mám kupon na slevu a jsou nyní v akci...
Díky za rady

Buxton :-D :-D :-D

Rozesmál jsi, opravdu. Moc děkuji, povedený vtípek.

Za mě nejlevnější použitelná bezdrátová sluchátka:

https://www.alza.cz/edifier-w820nb-cerna-d7451671.htm

Jack konektor to nemá, ale kokoti ho píšou všude, takže tomu nevěř.
Stejně tak bytelnou konstrukci, aby vydržela zalehnutí tu nehledej.

Tvá představa jsou sluchátka za několik tisíc.

Ještě jedna rada, například levnější Sennheiser

https://www.alza.cz/sennheiser-hd-350bt-black-d5753876.htm

které tvé požadavky rovněž nesplňují, mají výhodu v tom, že do hodiny tě budou bolet ušit tak, že rozhodně neusneš.

Pohodlné náušníky mají u značkových sluchátek tak sluchátka od 3-4.000 Kč výš, ty Edifier (z odkazu nahoře) jsou v tomhle dost výjimka.