Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký formát použít na formátování flash pro smart TV?

Ahoj, potřebuji rozšířit interní paměť na mé smart TV. TV podporuje všechny formáty formátování. FAT16/FAT32/exFAT/NTFS. Koupil jsem SanDisk Ultra Flair USB 3.0 16 GB. Rychlost čtení 150 MB/s, Rychlost zápisu 12 MB/s, Typ USB USB 3.0. Jde o to, jakým formátem nejlépe flash naformátovat. Na flash budu z TV přesouvat asi jen Kodi, tak aby to dobře běželo. Předem díky za rady.
P. S. V TV nemám žádné zbytečnosti a pravidelně čistím mezipaměť, ale stejně se po nějaké době objeví hláška, že dochází místo. To jen tak na okraj.

Budeš se asi divit, ale jde to - https://eloutput.com/cs/productos/smart-tv/ampliar-almacenamiento-memoria-interna/#Como_aumentar_la_memoria_en_una_Smart_TV:

... můžete tuto kapacitu rozšířit pomocí paměti USB. Smart TV jej detekuje jako „interní paměť“ a bez problémů sem uložíte nejrůznější soubory.

Pro tazatele: formátovat flashku předem nemusíš, dle výše uvedeného návodu ji TV naformátuje sama:

... Zde stačí kliknout na možnost „Vymazat a naformátovat jako úložiště zařízení“ a v další nabídce vyberte „Formátovat“. Po několika minutách čekání, v závislosti na výkonu vaší televize a připojeného úložiště, bude USB zformátováno a bude nyní tvořit součást vnitřní paměti vašeho Smart TV.