Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést MOV videa do JPEG (hromadně) či na sekvenci? (iPhone a win11)

Dobrý den, stáhla jsem fotky z iPhone do pc (win 11). Originálně mám hodně z nich LIVE v telefonu (sekvence se zvuky) ale v počítači jsou jako MOV (video). Chtěla bych aby se z toho na pc udělaly sekvence, nebo JPEG. Myslím že se mi to už jednou podařilo, ale nevím jak a postup je ztracen. Těch souborů je přes 10.000 a obyčejný konvertor nestačí. Možná nějaká aplikace na hromadné úpravy, ale to jsem nenašla. Děkuji za rady

Hezký večer. Live fotky jsou snad vždy video, ne? Nebo je nějaká novinka? Určitě nějaké takové aplikace jsou, ale bohužel neporadím. Už jsem z úprav fotek a videí vypadl. Dříve jsem to dělával v Neru nebo Ashampoo, ale už je to dlouho. Snad někdo bude vědět.