Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jimm v mobilu

ahoj,máte někdo v mobilu jimm?Je to prý něco jako icq v mobilu.Už jsem si stáhnul asi 3 verze,ale žádná mi nefunguje.Hlásí mi to,že nemám nastavený telefon.Nevíte někdo jak nastavit?Je to sonyericcson K510i.Nevíte kolik stojí posílání těchto zpráv?To musím být pořád připojený na web v mobilu?To je asi dost drahé,nebo ne?Chtěl jsem to mít se synem,je neslyšící,takže si posíláme docela dost sms.Myslel jsem,že by tohle bylo řešení jak trošku ušetřit.Díky M.Můžete mi to prosím vysvětlit dost polopaticky?

Nastaveni pripojeni, datove pakety, nastaveni datovych paketu, zvolit a potvrdit spravny aktivni pristupovy bod, zpravidla internet (ne WAP, nekolikanasobne drazsi!), nechce se mi to tedkom hledat a rozepisovat, podle tveho operatora vyhledej na jeho strankach samokonfiguracni sms, jeji zaslani je gratis, pripadne po zavolani na infolajnu. Vice o tomto napr zde:
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=17&t=105 3548&sid=45ba661b5cd8cb924eda5b1f8f202ce8
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=24&t=330 27&sid=45ba661b5cd8cb924eda5b1f8f202ce8