Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna ram slotu

Dobrý den chci se zeptat zná někdo přibližnou cenu kolik by stála výměna slotu RAM ddr4 koupil sem dezku Msi Z370 a-pro a na jednom slotu není packa

Obávám se, že to nikdo nedělá a pokud ano, tak cena bude opravdu vysoká a navíc s nejistým výsledkem. Podívej se, kolik je z druhé strany toho slotu pinů. Navíc deska má několik vrstev a do výměny toho slotu se pustí jen kaskadér.
Jestli myslíš tu plastovou packu, která brání vypadnutí RAM, tak by bylo asi jednodušší vyměnit jen tu.
Ta packa se asi běžně nedá koupit, ale určitě by šla použít z nějaké vadné desky na vyhození a zkusit ji vyměnit nebo tu RAM zafixovat jiným způsobem.

Jinak viz. lední méďa. Levněji vyjde použít jen dva větší moduly. Nebo tři, ale tím přijdeš o dualchannel.