Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi vkladanie inzeratov do fcb skupin

Zdravim dufam, že sa dobre opýtam, takže mam vytvoreny profil na fcb asi 2 tyždne a ked sa dam pridať do skupiny napr: predam kupim ZM mam tam napisane napište niečo ale kamarat tam ma Ponúknuť niečo na predaj a v tej skupine nevidim ani obsah, mám ho zablokovaný.Prosim o radu čo mám urobiť. Ďakujem

U mnohých takýchto skupín platí pre nováčikov obvykle obmedzenie typu,že môžu pridávať veci,reagovať až pokial minimálne 24 hodín sledujú stránku,pripadne je tam lehota od správcov,počas ktorej si nováčika trošku preklepnú čo je kto zač ,než ho pripustia k nejakej aktívnej činnosti v skupine…..