Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač a hry - přestala mi fungovat hra Roblox

Zdravím, mám problém z hrou Roblox. Dříve mi normálně fungoval ale jednou jsem to zapla a najede mi hlavní stránka ale kdykoliv dám "připojit se" tak se mi automaticky restartuje celý počítač. Pokud by někdo vědel byla bych moc ráda. Děkuji

Změna tupého předmětu, původně: Počítač a hry (host)

Nastavení - Systém - O aplikaci - Upřesnit nastavení systému - Upřesnit - Spouštění a zotavení systému (tlačítko Nastavení) - odškrtnout Automaticky restartovat - OK

Nejspíš ti to spadne a vyhodí modrou obrazovku, vyfotíš, restartuješ tlačítkem na PC, hodíš sem tu fotku.