Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přepojení PC na TV

Ahoj, mám nový počítač HP pavilion DV6700. Pokoušela jsem se koukat na film přes naši starou TV ale obraz byl černobílý. Se svým starým notebookem mi to šlo vpohodě. Mohli byste mi pls poradit??? Díky moc Lasi

A akym kablom to mas pripojene? Na 90% mas blby kabel, zvysnych 10% je blbo nastaveny TVout. Riesi sa to tu casto, skus si vyhladavat slovo cernobily.
V prvom rade v nastaveniach grafickej karty (alebo niekedy to je aj v BIOSe) si nastav normu TV vystupu PAL B/G.
Ak mas kabel svideo-scart tak sa pozri v navode k TV ze ktory scart je aj pre svideo (ak je ich tam viac) a ako sa da zvolit AV vstup SVideo. Ak to nejde tak potrebujes iny kabel (zavisi od toho ake mas vystupy na PC, ak mas aj vystup cinch (okruhly s dierou) tak pouzi ten. Ak nie tak pouzit redukciu svideo-composite (cinch)

P.S. a k tomu PC bol urcite aj navod. Maly tip: navod nie je zavazie ani podlozka ale da sa otvorit a citat.