Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy s mysou

Mam Logitech MX Anywhere2, pripojena cez BT, win 10. Od urcitej doby (ale neviem presne akej :-) , nerobilo to) sa mi stava, ze napr v chrome musim kliknut 2-3 krat na odkaz, nez sa mi otvori stranka, nez zaregistruje klik. Obdobne napr, v poste, klient MS Windows Live Mail. Myslel som na tlacitko mysi, ale tam to asi nebude, lebo napr ked klikam na ploche na ikony , tak zakazdym zareaguje (to je vidiet zmodranim ikony), vzdy na prvy krat ! Mozno aj ine programy, ale zatial som si to nejak neuvedomil - budem to sledovat. Napr. teraz som klikal vo WInBoxe, a vsetko OK. V poste som musel kliknut 2x na ikonu aby sa mi minimalizoval klient. A na ikonu som trafil, lebo zmenila farbu :-). Ale sa neminimalizoval.

Ano, aj to ma napadlo, ale momentalne nemam doma ziadnu mys, mys sa da prepnut na BT alebo nejaky radio prijimac do usb portu, to mzoem vyskusat, ale nedostanem sa k tomu skor ako v piatok (vsetko v praci)
Len ma to tak napadlo, ci sa s tym niekto nestretol, kedze najviac problemov evidujem v Chrome . . . Skusil som zakazat aj vsetky doplnky (Ad block a Session Buddy)