Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměť a DDR - Co znamená DDR2 a DDR3?

Ahoj, na základě předchozích diskuzí nám bylo doporučeno rozčíření operační paměti. Nyní máme 1GB. Pokud ji chci rozšířit, můžu dokoupit jakoukoli jinou paměť, třeba 2GB? Co znamená DDR2 a DDR3? Díky.
Změna předmětu, původně: paměť a DDR (LaKr) (Kráťa)

Přečíst si to na té černé obrazovce, co se zjeví na začátku při zapnutí, rozdělat skříň a přečíst si to na desce, použít nějaký software, třeba EVEREST nebo CPU-Z (tam to přímo vypíše typ pamětí). Co na tom provozuješ, že 1 GB pamětí nestačí?

No původně jsem chtěl zjistit jaký je rozdíl v DDR2 a DDR3 - co to vlastně znamená a taky potřebuji rozšířit paměť z 1GB a mysleli jsme, že to koupíme někde přes web a sami to nainstalujeme. Jenže na to nemáme schopnosti, takže jsme se orávě domluvili, že to dáme odborníkům jak psal někdo níže. Dát jim to, říct co chci a oni už si poradí.