Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač "zamrzá"

Dobrý den,

před pár lety jsem si sám stavěl počítač, už od té doby se zvláštně zasekává. Děje se to kdykoliv, počítač normálně jede krásně, neseká se a najednou na cca 10 vteřin úplně zamrzne, poté jede opět normálně. Intervaly jsou náhodné. Moje otázka tedy zní: Kde může být problém? Už jsem měnil základní desku a HDD. Počítač byl cca před rokem u technika (kvůli jinému problému, kdy jsem měl špatně vsazené RAMky) a bylo mi řečeno, že je vše v pořádku.

Sestava: https://www.czc.cz/2s6nv83sloia9b2l5vki6622i1/seznam

Děkuji všem za přečtení a za všechny poznatky a rady.

Štěpán Žárský

nepises kdy to mrzne. jestli nehrajes stupidni hry, zkus na tyden vytahnout grafiku a jet jen ze zakladni desky.

podle pouziti nejhorsiho ssd je jasne, ze majitel je laik, to skladani a instalace ovladacu muselo podle toho vypadat.

Některé závady můžou být způsobeny i nečekanými komponenty. I pitomá myš. Zkus měnit cokoliv co je ve tvých možnostech.
Mně vypadával obraz ve hrách, nebo na YouTube. Až po dlouhé době jsem zjistil, že mi blbnul monitor. A já celou dobu podezříval počítač. Je třeba příště zkoušet co jde.