Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE win 10

web pouziva Silver light. Doteraz sme spustali IE, ale posledne mesiace, po spusteni IE sa spusti edge. Je nejaka moznost zase spustat IE? Mozem si napisat do edge tu vynimku, ale ta je platna 1 mesiac . . . nemozem to kazdy mesiac stale prepisovat. Ja viem, ze idelane je prepisat aplikaciu, ale nieje moja . . . . Ine riesenie?

Presiel som tie nastavenia tu (teda len cital zatial), a myslim ze vela z nich bude pre mna nepouzitelnych, edge odstavit nemozem, zmenit prehliadac asi tiez nie na operu - predpokladam ze nespusti silver light, potom tam je jeno nastavenie to je zakazane politikou, a to pod tym sa da nastavit max, na mesiac, potom to zase otvara v edge . . . Ale dik, prejdem si to.