Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada aplikace Ez iCam

Zdar mám starší snad sportovní kameru, nebo jak se tomu říká. Niceboy Vega+. Podle návodu je k ní určená aplikace Ez iCam. Bohužel nejsem s ní moc spokojen. Existuje nějaká alternativa na tuto aplikaci? Hledal jsem ale bezvýsledně furt mi to háže aplikace na android. Pokud někdo ví moc děkuji.

Podle návodu je k ní určená aplikace Ez iCam

pochopiteľne sw od výrobcu bude istota, že všetko bude fungovať - hlavne nastavenia cez inú aplikáciu asi neurobíš...
otázka je

Hledal jsem ale bezvýsledně furt mi to háže aplikace na android

pre aký os to potrebuješ? existuje predsa app aj pre iOS, alebo hľadáš niečo pre pc ???