Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wimdows old

Zdravim.Mam w10 cerstve nainstalovany a zajima me co je za soubory ve windows old a zda je muzu smazat?A taky jestli se nekde daji dohledat soubory s muzikou,kterou jsem si nezazalohoval?

Měl jsi při instalaci zvolit možnost Se zachováním dat, jestli si instalátor udělal místo pro novou instalaci, tak tam toho moc nenajdeš. Dej prohledat disk podle nějakého názvu té muziky nebo přípon, v horším případě zkus program Recuva, jestli něco obnoví. Složku Windows.old zatím nech, kdybys něco potřeboval. Tak malý disk snad nemáš, abys ji musel hned mazat.