Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajeti monitoru po instalaci systemu

Zdravím, Chystal jsem starou sestavu na prodej takže Formatovani disku a reinstalace systemu. Jenže...
V takovem tom bodě instalace kdy system ohlasil "Teď se několikrat System sam restartuje během instalace" ... tak nastala situace kdy po restartu už nenaběhnul monitor.

Nema někdo s timhle zkušeností? Otestovano a monitorem to není ani kabelem.

Jestli nenaběhne ani BIOS a monitor jsi zkoušel jinde, tak je zřejmé, že jde o hw závadu počítače.

No a musí to být něco, co má vliv na nenajetí biosu, takže zdroj, deska, procesor, grafika. Vyloučíme-li velmi nepravděpodobnou závadu procesoru, tak zbývají ty tři ostatní komponenty.