Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anténa Huawei B2368-66 - nejde se dostat do administrace

Ahoj všem,
Řeším kulantní problém koupil jsem na Bazoši anténu HuaweiB2368-66 ale jen venkovní jednotku bylo to na dobírku a přišlo jen to tak jsem sehnal 19V PoE a teď je evidentně od T-Mobile ale nemohu se do ní dostat neznám uživatelské jméno ani heslo defaulty co jsem našel na netu jsem zkoušel a anténu jsem několikrát restartoval do továrka ale ne a ne se tam dostat. Všude píšou že username a heslo je na štítku vnitřní jednotky ale tou já nedisponuji.
Nevíte co s tím ?

Změna předmětu, původně: Anténa Huawei B2368-66 (host)

ŘEŠENÍ PROBLÉMU - ADMIN HESLO VODAFONE
ahoj všichni kdo potřebujete plný přístup k modemu huawei b2368-66 který má omezený přístup do administrace - lze nahrát i jako user.
Plný návod a firmware ke stažení [urlhttps://www.velmo.cz/firmware-upgrade-b2368/=]zde - Firmware upgrade b2368 - www.velmo.cz[/url]
1. provedení upgradu dle jejich návodu - vyzkoušeno bez konečného resetu - někdo se dle diskuzí na netu již nebyl schopen přihlásit.
2. neměnit heslo a jméno po upgradu - někdo se dle diskuzí na netu již nebyl schopen přihlásit.
3. nespouštět hard reset nebo obnovu do továrního nastavení - někdo se dle diskuzí na netu již nebyl schopen přihlásit.

4.vyzkoušeno na O2 a bez problému to maká
Firmware B2368_V100R001C00SPC085T je očividně od O2 a není uzamčen pro jiné operátory, takže si můžete nastavit hodnoty od různých operátorů.