Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení AllInOne HP ProOne 400

Dobrý den, do kanceláře jsem si po letech dal starší AllInOne HP ProOne400 - jak je možné ho trochu omladit a vylepšit? Běží mi Windows 10, není nijak extrémně pomalý - ale rád bych k němu připojil ještě jeden monitor a využíval na administrativní práci - žádné hry atd. Max excel-office ve více oknech najednout, prohlížeč-gmail atd. Ať je svižnější a nečekám na otevírání dokumentů. Nějaký SSD a větší RAM? Nejlépe bych poprosit odkaz co odkud objednat, instalaci zvládnu. Díky!

Přes správu disků mi to ukáže typ disku Toshiba DC01ACA100.

Přes CPU-Z mám typ RAM DDR3...
Northbridge Intel Haswell rev. 06
Southbridge Intel H81 rev. C1
Bus Specification PCI-Express 2.0 (5.0 GT/s)
Memory Type DDR3
Memory Size 4 GBytes
Channels Single
Memory Frequency 798.1 MHz (1:6)
CAS# latency (CL) 11.0
RAS# to CAS# delay (tRCD) 11
RAS# Precharge (tRP) 11
Cycle Time (tRAS) 28
Row Refresh Cycle Time (tRFC) 208
Command Rate (CR) 1T
Uncore Frequency 3092.6 MHz
Host Bridge 0x0C00

Disk tento? https://m.alza.cz/crucial-mx500-1tb-ssd-d5244243.htm