Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2016 - nejde spustiť

ahojte mám s outlookom ďalší problém. vždy po nejakom čase sa mi od určitého času zase pri spúšťaní pri hláške "prebieha spracovanie". deje sa to približne od júla je možné, že to dokáže spôsobiť nejaký mail?

keď sa zasekne tak pomôže spustiť inštaláciu a "opraviť" potom to zase nejaký čas funguje a zase sa zasekne pri rovnakej hláške. cez príkaz outlook.exe /safe núdzový režim spustiť ide a tento je funkčný avšak klasický režim nefunguje až dokiaľ nespustím opravu.

skúsil som už rôzne odporúčania na internete avšak nič nepomohlo. skúsil som už aj každú možnosť z nižšie uvedeného supportu.

https://support.microsoft.com/sk-sk/office/outlook-nereaguje-zasekol-sa-na-hl%C3%A1sen%C3%AD-spracov%C3%A1va-sa-prestal-fungova%C5%A5-alebo-zam%C5%95za-5c313d04-64af-4441-82d2-44e5a43eee5a

dík za rady.

aktualizácie sú v poriadku. zaujímavé, že vo firme to robí len dvom užívateľom čiže si myslím že to jedine môže byť mailom nejakým poškodeným ale to len sa domnievam. len ťažko ako to zistiť a či to vôbec môže byť možné.