Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena hlasu

Ahoj potrebujem nejaku možnosť ale prosim seriozne, chcel by som si zmeniť hlas počas telefonovania, prosim o rady,ale čo funguju,daka appka alebo niečo ine? diki moc

Tak podarilo sa mi nájsť program MorphVOX Pro,je tam toho dosť na výber len mám otázku,mám ntb a ked hovorím ide mi prekladaný zvuk do reprakov notebooku ako ho dostať von napr: do iných repro,alebo je možnosť si zaobstarať iny mikrofon? dik všetkým za odpoved