Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam Doplněk – Email

Dobrý den, mám poslední dny takovýto problém. Již řadu let mám v prohlížeči Google Chrome přidaný doplněk Seznam Doplněk – Email kvůli jednoduššímu přístupu k několika emailům na Seznamu. Teď mi začal ale dělat problémy tam, kde jsem je nečekal. Při vyhledávání z adresního řádku Chrome mi tam vždy vleze vyhledávání od Seznamu. V info k doplňku to uvádí tato oprávnění:
Čtení vaší historie procházení
Zobrazování oznámení
Změnit nastavení vyhledávání na: search.seznam.cz
Komunikovat se spolupracujícími nativními aplikacemi.

A právě ta změna bastavení vyhledávání mi vadí. V nastavení prohlížeče Chrome nejde zadat Google jako výchozí (nelze kliknout), když deaktivuji doplněk od Seznamu, nemůžu ani k emailům, pak ale zase jde normální vyhledávání od Google.
Měl by někdo radu? Díky moc.

Takže to nedělá jen mně. Je to blbé, protože doplněk používám k obsluze několika emailových účtů na Seznamu, na druhou stranu zase jsem zvyklý vyhledávat v Googlu. Donedávna to šlo bez problémů, museli něco změnit. Nechápu, co má doplněk na emaily společného s vyhledáváním. Spíše jde jen o to, vnutit Seznam lidem. To mi ovšem vadí, já si chci sám vybrat, co budu používat.