Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poŕogram podobný, nebo stejný, jako doplněk Seznam Pošťák

Zdravím vás, prosím pěkně, nevěděl by někdo z vás o programu, který je na stejném principu, jako v nadpisu již zmiňovaný Pošťák? Používal jsem ho léta, ale po jeho upgradu nejde vypnout jeho nastavení na vyhledávač od Seznamu, kterej nechci. Jak jsem četl, spoustu lidí je nasranejch a já taky. Kdyby někdo věděl, dejte prosím tip, nebetyčně děkuji.

Hlavně až budeš zkoušet ten Thunderbird a účty, tak si tam hned v nastavení zaškrtni Ponechat zprávy na serveru. Tím se stažené maily ze Seznamu nepřesunou, ale zůstane tam originál. Ať o něco při pokusech nepřijdeš.
Je to v Nastavení- Nastaveí účtu- Nastavení serveru- Ponechat zprávy na serveru... zaškrtni.